Vítejte na cvvz.cz
CVVZ 2010 Chrudim
CVVZ.CZ
Nejste přihlášen
18. listopadu 2010

Odkazy na stažení fotek

V tomto článku naleznete odkazy na fotky pořízené při CVVZ 2010 v Chrudimi. Pokud budete mít někdo další nebo se chcete podělit o své fotky, stačí napsat na zelinka@chrudimka.cz.
17. listopadu 2010

Ztráty a nálezy

Po akci se našlo několik drobností. Kdyby i vám něco chybělo nebo přebývalo prosím ozvěte se na mail benak@chrudimka.cz.

Při nočním programu hraní na kytaru ze soboty na neděli se ztratila ladička. Prosím zkontrolujte si své futrály, jestli se náhodou nezatoulala někam k vám.

16. listopadu 2010

Výzva pro všechny fotografy

Prosíme všechny, kteří jakýmkoliv způsobem zaznamenávali průběh akce na fotoaparát či jiné prostředky, aby se ozvali na mail zelinka@chrudimka.cz. Rádi bychom účastníkům nabídli co nejvíce fotografií z akce.
15. listopadu 2010

CVVZ 2010 v Chrudimi je za námi

Je to teprve pár hodin, co se za posledním účastníkem zavřely dveře školy, co se odnesla poslední lavice a zvedla poslední židle. CVVZ 2010 v Chrudimi je za námi a Hradec Králové před námi.

Děkujeme všem účastníkům, kteří dodávali tu pravou atmosféru, všem lektorům za skvěle odvedené výkony v jejich přednáškách a především všem organizátorům za vstřícnost, rychlost a usměvavé tváře.

11. listopadu 2010

Nezoufejte, nebrečte

Registrace účastníků byla již zastavena. Stále je ale možné zúčastnit se naší CVVZ, a to registrací přímo na místě. Ta bude probíhat na Strojárně v pátek od 17:00. Výše poplatku je 490,-Kč.

Stejně tak bude možné změnit si program. Tudíž pokud se chcete od někud vyškrtnout nebo se naopak někam připsat, bude k tomu vyhrazené místo.
10. listopadu 2010

Ekonomika neziskové organizace - publikace dostupná na CVVZ

Koalice nevládek Pardubicka, o.s. nabídne v sobotu od 10:00 do 16:00 všem účastníkům možnost zakoupení odborné publikace Ekonomika neziskové organizace (autor Ing. Jan Stejskal, Ph.D) za cenu 99,- Kč (kniha je dotována Pardubickým krajem).
9. listopadu 2010

Zrušení programu Čamprla

Omlouváme se všem přihlášeným na program Čamprla, ale jejich program se z rodiných důvodu lektora ruší. Moc se tímto jak my tak samotný lektor omlouváme.
Snad si vyberete jiný program z nabídky.
9. listopadu 2010

Informace od Rudolfa Desenského

Na mé přednášce bude pravý karpatský vlk. Na psa po mém boku jsou lidé už docela zvyklí, ale s vlčicí jsem začal jezdit teprve letos a moc se o tom ještě neví. Jakmile s mou vlčicí někam jedu, výrazně to změní úhel otázek zúčastněných při samotné přednášce. Nejsem totiž stavěný na monologovou přednášku, spíše mám raději, když se lidé ptají a já jim odpovídám na to, co je skutečně zajímá. A hlavně mají lidé možnost si tuto vlčici pohladit.
Rudolf Desenský

Při této příležitosti jsme navýšili kapacitu na 80 účastníků. Kdo se nestihne přihlásit, bude mít možnost zapsat se přímo na místě.

9. listopadu 2010

Skupinová cesta vlakem

Pokud jste skupinka větší jak 15 lidí, kteří na CVVZ pojedou vlakem ozvěte se do čtvrtka 12:00 panu Štěpánovi na tel. číslo 602580143. Důvodem je případné posílení vlakových spojů.
8. listopadu 2010

Chrudimské desatero aneb poslední důležité informace

Připravili jsme pro vás shrnující informace před vypuknutím 19. ročníku celostátní vzájemné výměny zkušeností.

1) Prezence bude zahájena v 17:00 na Střední škole průmyslové strojnické v Chrudimi - strojárně
2) Registrovat se je možné i na místě za účastnický poplatek 490,-Kč
3) GPS souřadnice škol: strojárna - 49.951434,15.78009, gymnázium - 49.950433,15.783384
4) Pro cestující vlakem na CVVZ lze využít tarif VLAK +
5) Každý účastník by měl mít spacák, karimatku a přezuvky
6) Ubytovaní na internátě mají lůžkoviny zajištěny
7) Neobsazené programy si můžete přihlásit přímo na místě
8) Mapy škol naleznete v osobním kontě pod odkazem VYTISKNĚTE SI
9) Na hlavním autobusovém a vlakovém nádraží vás budou čekat pořadatelé, kteří vás nasměrují ke škole (cca 200m)
10) Nezapoměňte si pomůcky potřebné pro program

6. listopadu 2010

Domluvte se na spolujízdě do Chrudimi!

Správce těchto stránek připravil novou službu - Jízdomat - která je pravým místem pro všechny, kteří se zajímají o spolujízdu po celém Česku a Slovensku. Pokud se potřebujete dostat do Chrudimi, nebo máte naopak v autě volné místo, zkuste tuto službu využít.

Pro cestující: zadejte www.jizdomat.cz a zkuste vyhledat jízdu z požadovaného místa do Chrudimi. Pokud se jízda nenajde, můžete si uložit trasu mezi oblíbené. Jízdomat vás pak sám upozorní, že je nová jízda, která vás zajímá. Jízdomat umí hledat i jízdy v blízkém okolí, nejen přímé spoje.

Pro řidiče: zadejte www.jizdomat.cz a vložte novou jízdu. Vyplníte místo odkud jedete, kam jedete - Chrudim, kdy jedete a kolik máte volných míst v autě. Do poznámky můžete uvést, že jedete na CVVZ. Jakmile se někdo na vaši jízdu přihlásí, systém vás na to hned upozorní mailem.

Jízdomat samozřejmě nabízí všechny služby zdarma. Má řadu dalších unikátních funkcí, proto věříme, že vás zaujme.

2. listopadu 2010

Poznejte Chrudimsko – Hlinecko!

Česká rada dětí a mládeže ve spolupráci s Občanským sdružením Altus připravila v rámci Celostátní vzájemné výměny zkušeností nový tip programů. Přijeďte poznat Chrudimsko – Hlinecko, nasbírejte inspiraci na výlety s oddíly, kluby a školními družinami.
Během CVVZ je pro vás připraveno dvanáct tematických famtripů, které naleznete v programu. Každý má svého průvodce a svoji náplň, která je v mnohých případech i modifikovatelná s ohledem na časové možnosti.

Více o turistické oblasti na portále www.navstevnik.cz

Realizace těchto fantripů je financována z Regionální operačního programu NUTS II – Severovýchod.

Autobusy budou odjíždět od gymnázia a budou označené názvem výletu a u nich bude vždy stát pořadatel, který bude kontrolovat seznam jmen.

1. listopadu 2010

Poslední úpravy osobního konta

K 31.10. byla ukončena možnost registrace nových účastníků. Platby za Vaši účast na akci je možné přijímat na náš bankovní účet do pondělí 8.11. Poté bude možnost registrace pouze na místě za cenu 490Kč. Možnost výběru programů a stravy bude otevřena do úterý 9.11. Proto prosím neváhejte a vybírejte k Vaší spokojenosti. Těšíme se na Vás:)
28. října 2010

Konec registrace

V neděli 31. října bude ukončena možnost zaregistrovat se. Pokud máte nějaké známé a kamarády o kterých víte, že by se CVVZ rádi zúčastnili, rychle jim to připoměňte. Od 1. listopadu bude nadále možné změnit si program nebo jídelníček ve vašem osobním kontě.
25. října 2010

Poslední možnost pro lektory

Přípravy na letošní 19. CVVZ se pomalu blíží do finále a s tím i uzavírání programů. Pokud byste se chtěli podílet na CVVZ jako lektor nebo navýšit počet opakování svých programů máte jednu z posledních možností.
Do 31. října je uzávěrka programů. Případné navýšení počtu účastníků bude nadále možné, ale pouze do 7. listopadu.
22. října 2010

Zumba v programu letošní CVVZ

Zumba je sportovní aktivita, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu latinsko-americké hudby. Pokud si chcete vyzkoušet a prožít právě tuto novinku, která získává na oblibě, stačí si ji přihlásit do svého programu.
Bude se konat ve dvou 90 min provedeních v sobotu 13. listopadu, a to od 13:00 a 17:00 ve velké tělocvičně.
20. října 2010

Ubytování na internátě

Prodloužili jsme možnost přihlašování ubytování na internátě. Cena je stanovena na 340,-Kč za osobu za celou CVVZ. Cena je konečná včetně lůžkovin. Požadavky na tento typ ubytování směřujte společně s vaším ID na benak@chrudimka.cz. Tato možnost platí do 31. října.

15. října 2010

Zrušení programu Poi & staff - kouzlo kruhů

Omlouváme se všem přihlášeným na program Poi & staff - kouzlo kruhů, ale jejich program se z důvodu pracovní vytíženosti lektora ruší. V nabídce zůstává pouze páteční porgram s kapacitou 20 lidí. Moc se tímto jak my tak samotný lektor omlouváme.
Snad si vyberete jiný program z nabídky.
10. října 2010

Podmínky tarifu VLAK +

V souvislosti s tím, že České dráhy, a. s. jsou oficiálním dopravcem Celostátní vzájemné výměny zkušeností (CVVZ) 2010, konané ve dnech 12. – 14. listopadu 2010 v Chrudimi, bude návštěvníkům akce poskytnuto zvýhodněné jízdné VLAK + ze všech železničních stanic, kde staví vlaky ČD (včetně výdeje ve vlaku), do železniční stanice Chrudim nebo Chrudim město za těchto podmínek:

- sleva je poskytována pouze z jízdného ve 2. vozové třídě,

- cestující starší 15 let (15+) si zakoupí zpáteční jízdenku ve výši obyčejného jednoduchého jízdného, cestující mladší 15 let (-15) a důchodci si zakoupí zpáteční jízdenku ve výši zvláštního jednoduchého jízdného,

- jízdenka platí pro jednu cestu tam a jednu cestu zpět (v tomto pořadí) po stejné přepravní trase (sleva představuje 50 % z obyčejného nebo zvláštního jízdného),

- první den platnosti zpáteční jízdenky musí být 11., 12., 13. nebo 14. 11. 2010, předprodej bude zahájen 1. 11. 2010,

- odchylně od čl. 40 Smluvních přepravních podmínek Českých drah pro veřejnou osobní dopravu platí všechny zpáteční jízdenky s touto slevou do 24:00 hodin dne 15. listopadu 2010 (u jízdenek s prvním dnem platnosti 11., 12. a 13. 11. 2010 prodloužená platnost),

- při cestě z Chrudimi (zpět) musí být jízdenka orazítkována na lícové (přední) straně razítkem, které cestující získá v rámci jednotlivých workshopů přímo od pořadatele CVVZ 2010,

- pokud bude na jízdence předepsané razítko chybět, nebude nárok na slevu uznán a cestující zaplatí za cestu zpět jízdné, na které prokáže nárok;

4. října 2010

Aktualizace ubytování

Nyní se můžete přihlašovat na ubytování. Je pro vás připraveno několik ubytovacích tříd s různou kapacitou.

Pokud jste velká skupina, která chce být ubytována pohromadě, stačí si zvolit garanta ubytování, který bude za vás jednat a pošle požadavek na zelinka@chrudimka.cz. Musíte však obsadit více než polovinu tohoto ubytovacího prostoru. Nemusíte si vybírat prázdnou třídu, můžete také obsadit třídu, kde už je někdo ubytován.

Dále je také možnost využít ubytování na internátě, kde je cena 340,-Kč za osobu za celou CVVZ. Požadavky na tento typ ubytování směřujte společně s vaším ID na benak@chrudimka.cz. Tato možnost platí pouze do 15. října.

3. října 2010

Aktualizace jídelníčku

Tak jsme pro vás vytvořili jídelníček letošní CVVZ 2010 v Chrudimi.

Nemusíte se bát, že byste zůstali o hladu, protože každý účastník má automaticky vybránu možnost 1. A jak vypadá jídelníček?

30. září 2010

Pomoc s organizací CVVZ

Chceš poznat nové lidi? Máš zkušenosti s organizací nebo chceš nějaké získat? Chceš pomoci s přípravou a průběhem CVVZ? Pokud ano, budeme rádi když se zapojíš a pomůžeš nám s organizací.
29. září 2010

Plánujete k nám přijet vlakem? Využijte slevu ČD...

Letos jsme pro Vás připravili, ve spolupráci s Českými drahami a.s., možnost využití slevy v rámci tarifu VLAK+. Stačí si zakoupit jízdenku s tímto tarifem a nechat si ji potvrdit v našem informačním centru. Sleva se vtahuje na cestu zpět zdarma. Je možné ji uplatnit odkudkoli v rámci České republiky.
28. září 2010

Rudolf Desenský na CVVZ

Pokud jste majitelem čtyřnohého mazlíčka určitě nesmíte chybět na semináři pana Rudolfa Desenského, který je pro vás nachystaný na sobotu 13. listopadu 2010 od 17:00.
21. září 2010

Probíhají poslední dny s možností zaplacení nejlevnějšího poplatku

Posledních 9 dní zbývá do možnosti zaplacení účastnického poplatku v jeho nejlevnější variantě, a to 390 Kč. Od 1. října do 5. listopadu je poplatek stanoven na 440 Kč. Na místě pak 490 Kč.

Proto pokud chcete přijet na letošní CVVZ v Chrudimi, neváhejte s platbou a využijte možnost ušetřit až 100 Kč.

Účastnický poplatek zasílejte na č. účtu 213814462/0300, jako variabilní symbol uvádějte vaše ID. V případě placení více účastnických poplatků najednou je vypište do kolonky "vzkaz pro příjemce".
20. září 2010

Pokyny k hromadným platbám

V případě hromadných plateb zadejte ID jednotlivých účastníků do kolonky "zpráva pro příjemce". Pokud platíte za 7 a více účastníků, napište seznam jejich ID na e-mail benak@chrudimka.cz včetně VS, pod kterým byla platba provedena.
18. září 2010

Platba ze Slovenska

Pro účastníky ze Slovenska je připravená možnost platby přímo na místě a to v CZK. V případě využití této možnosti stačí zaslat jméno účastníka a ID získané při registraci na e-mail benak@chrudimka.cz. Po přijetí mailu Vám bude povolen přístup k přihlašování programů a sdělena výše poplatku.

17. září 2010

PhDr. Lidmila Pekařová na CVVZ

Základní problémy při výchově a vzdělávání ve věku 7-15 let, tak zní seminář, který je pro Vás nachystaný na sobotu 13. listopadu 2010 od 15:00. Přednášet bude PhDr. Lidmila Pekařová, primářka oddělení Rehabilitace II v Hamzově odborné léčebně v Luži.

Kapacita semináře je omezena, proto si včas zajistěte místo na velice zajímavé přednášce.

7. září 2010

Přihlašování na ubytování

Všichni, kteří zaplatili účastnický poplatek mají možnost zapsat se na ubytování ve škole. Nově nabízíme zajištění ubytování na internátě. Cena je stanovena na 340,- Kč za osobu po celou CVVZ. Pokud máte zájem o ubytování na internátě, nahlašte své jméno a ID na mail benak@chrudimka.cz, nejpozději však do 15. října 2010. Platba je možná pouze předem do 31. října.

6. září 2010

Výzva pro výherce z Přerova

Občanské sdružení Altus, které pořádá letošní výměnu zkušeností v Chrudimi, nabízelo účastníkům CVVZ 2008 v Přerově soutěž o volný vstup na chrudimskou CVVZ.
Ze všech soutěžících, kteří se zúčastnili skládankové hry, bylo vylosováno 10 výherců. Ti byli hned na místě vyhlášeni. Prosíme tedy všech 10 výherců aby se přihlásili na mail benak@chrudimka.cz se svým jménem a ID.

19. srpna 2010

CVVZ také na Facebooku

Sociální sítě se čím dál více rozmáhají. Pro ty z vás, kdo mají svůj profil na Facebooku se mohou přidat do skupiny věnované právě CVVZ. Svojí účast na CVVZ můžete potvrdit také v události.
9. srpna 2010

První programový balíček je na cestě

První balíček programů na letošní CVVZ bude zveřejněn do 20. srpna. Další programy budou přibývat průběžně. Pokud máte zájem o lektorování, stačí napsat na e-mail zelinka@chrudimka.cz téma programu. Poté obdržíte anotační formulář.

Přejeme Vám hezký zbytek prázdnin.

11. června 2010

Účastnický poplatek CVVZ

Účastnický poplatek CVVZ 2010 v Chrudimi je:
390 Kč..........do 30. září 2010
440 Kč..........do 5. listopadu 2010
490 Kč..........na místě

Účastnický poplatek zasílejte na č. účtu 213814462/0300, jako variabilní symbol uvádějte vaše ID. V případě placení více účastnických poplatků najednou je vypište do kolonky "vzkaz pro příjemce".

4. června 2010

Výzva pro lektory

Zdravím všechny kteří by se chtěli jakým koliv způsobem podílet na programu letošní CVVZ 2010 v Chrudimi. Pokud máte co nabídnout a máte chuť se o tom podělit s druhými stačí se ozvat na mail zelinka@chrudimka.cz se stručným nástinem vašeho programu a poté vám bude zaslán anotační formulář.
1. června 2010

Základní informace o CVVZ 2010 v Chrudimi

Na CVVZ 2010 v Chrudimi chceme ukázat a zaměřit se na téma volného času pro všechny děti bez rozdílu věku, pohlaví, handicapu a pro děti z etnických či národnostních menšin. Uspořádat tuto CVVZ je pro nás velká čest a závazek aby se akce zdařila. 

KDY:
12. - 14. listopadu 2010

KDE:
V areálu Gymnázia Josefa Ressela a SŠPST a VOŠ v Chrudimi

KDO:
Každý, kdo si myslí, že mu tato akce přinese poučení, dobré nápady a dobrou náladu. Pro všechny, kteří pracují s dětmi a mládeží, ať profesně či ve volném čase a ví, že CVVZ je akce na které nesmí chybět

VĚKOVÝ LIMIT:
Nejméně 18 let. Od 15 let možno s garantem (kdo je garant naleznete v ČASTÝCH DOTAZECH)

PREZENTACE:
V pátek od 17:00 do 24:00 hodin a v sobotu od 7:00 do 10:00
Do neděle 15 hodin je třeba školy opustit a vyklidit

SPANÍ:
Ve třídách a tělocvičnách na vlastních karimatkách a spacácích. Ve spací zóně platí "noční klid" od 24:00 do 06:00

JÍDLO:
Ve školní jídelně od sobotní snídaně do nedělního oběda. Nedělní oběd bude možno i formou balíčku. Po celou dobu CVVZky budou k dispozici služby bufetů a čajovny.

S SEBOU:
Karimatku, spacák, přezůvky do školy, další oblečení a obuv dle tvé představy a vybraných programů. Materiály na propagaci tvé či vaší činnosti (pokud se budeš prezentovat) vyznač při registraci

CO NECHAT DOMA:
Děti, psy, alkohol a drogy. Po dobu konání akce zákaz kouření v budovách i na hřištích. Pro kuřáky bude vyhrazen zvláštní prostor

REGISTRACE:
Registrovat se můžete již nyní, nejpozději však do 31. 10. 2010 do 24:00 hodin

INFORMACE PRO LEKTORY:
Pokud máte zájem o lektorování, kontaktujte Matěje "Workyho" Zelinku (zelinka@chrudimka.cz) se stručným popisem nabízeného programu. Do několika dnů obdržíte vyjádření, popřípadě anotační formulář.

Přihl. / zapl. / přítomn. účastníků:
  S: 616 / 506 / 486
  L: 107 / 107 / 104
  P: 75 / 75 / 54
  V: 9 / 9 / 9
1. března 2010

ZÁŠTITA

Ing. Roman Línek - vicehejtman Pardubického kraje

Zastupitelstvo města Chrudim

1. února 2010

REALIZAČNÍ TÝM CVVZ

Martin Benák - náčelník

benak@chrudimka.cz

Matěj Zelinka - program, web

zelinka@chrudimka.cz

Kateřina Zelenková - koordinátorka

zelenkova@chrudimka.cz

Lukáš Tlapák - koordinátor

tlapak@chrudimka.cz

1. ledna 2010

POŘADATEL:

 

Občanské sdružení Altus 

 

 

PARTNEŘI:

 

 

 

cesketabory.cz 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

 

www.chrudimka.cz

 

www.navstevnik.cz

 

REMIX

 

www.borovice.cz

 

 

 
 
MŠMT
Pardubický kraj
Chrudim
Web provozuje Galénův nadační fond
Technická realizace, design Tajfun Digital 2004 - 2010
TOPlist